Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XVIII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Klasa A –  63/58


Województwo Dolnośląskie (3)

  1. Wesołkowski Roman
  2. Liszczyński Sławomir
  3. Polak Leszek

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (4)

  1. Grzywacz Karol
  2. Murawski Mirosław
  3. Limit do kl. B
  4. Limit do kl. C

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Kowal Piotr
  2. Brytan Krystian

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Jurczyszyn Karol
  2. Walkowiak Grzegorz
  3. Graczyk Roman

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. Worecka Magdalena

 

Województwo Mazowieckie (4)

  1. Gocalińska Anna
  2. Zakrzewski Andrzej
  3. Gocaliński Janusz
  4. Wróblewski Hubert

 

Województwo Opolskie (6)

  1. Sadłoń Barbara
  2. Jamrozik Mariusz
  3. Tokarz Arkadiusz
  4. Czech Irena
  5. Litner Maciej
  6. Ogorzały Mateusz

 

Województwo Podkarpackie (4)

  1. Halejcio Kacper
  2. Fedaczyński Andrzej
  3. Hołodniak Aleksander
  4. Gazda Grzegorz

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Limit do kl. B

 

Województwo Pomorskie (7)

  1. Nowicki Artur
  2. Piankowski Tadeusz
  3. Mielke Anna
  4. Czerwonka Magdalena
  5. Domański Michał
  6. Ostrowski Zbigniew
  7. Ferenc Alfred

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Wróbel Marcin
  2. Królik Julia
  3. Dobrowolska Dominika

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (3)

  1. Kaźmierczak Gabriela
  2. Szymczyk Andrzej
  3. Porydzaj Emil

 

Województwo Wielkopolskie (15)

  1. Szrama Hubert
  2. Śliczner Wojciech
  3. Strawa Jan
  4. Koliński Leszek
  5. Pulit Adam
  6. Pietrucha Piotr
  7. Kiciński Przemysław
  8. Różański Nikodem
  9. Strawa Jędrzej
  10. Kaczmarek Paweł
  11. Obrocki Bogusław
  12. Nowak Piotr
  13. Łusiewicz Łukasz
  14. Ks. Zamelek Michał
  15. Wasiukiewicz Marta

 

Województwo Zachodniopomorskie (5)

  1. Chmielewski Błażej
  2. Oleksiak Piotr
  3. Reks Radosław
  4. Drzewiecki Konrad
  5. Banaśkiewicz Tomasz

 


Klasa B –  40/40


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Pytlik Elżbieta
  2. Wawak Marcelina

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Murawski Sławomir
  2. Rząsowski Paweł
  3. Romanowski Mikołaj - Limit z kl. A

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Szymuś Sylwia

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Kaźmierczak Sławomir
  2. Piechaczek Katarzyna
  3. Hamczyk Monika

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. Siuty Jacek

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Kostka Natalia
  2. Wróblewski Mirosław

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Wrzodak Andrzej
  2. Kapica Daniel
  3. Dziweńko Mateusz

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Barszcz Krzysztof
  2. Mętel Ernest

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Gałęzia Tomasz
  2. Wysocki Kacper - Limit z kl. A

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Kroskowski Kazimierz
  2. Zefert Łukasz
  3. Barszcz Hubert
  4. Krawczak Maciej

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Jagoda Sebastian
  2. Nawrot Karol
  3. Chętkowska Ewa

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Ciesielski Michał
  2. Juszkiewicz Wioletta

 

Województwo Wielkopolskie (9)

  1. Kaczmarek Jakub
  2. Bejga Bartłomiej
  3. Czapiewski Michał
  4. Kamieniarz Marcin
  5. Kwapisz Marek
  6. Hein Łukasz
  7. Kapuściński Hubert
  8. Lach Ida
  9. Kukowski Marian

 

Województwo Zachodniopomorskie (3)

  1. Plaskacz Paweł
  2. Różalski Jakub
  3. Winnicki Filip

 


Klasa C –  29/28


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Plota Grzegorz
  2. Grzeszczyk Maciej

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Suski Paweł
  2. Rutkowska Joanna
  3. Warachowska Joanna - Limit z kl. A

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Giza Hubert

 

Województwo Lubuskie (2)

  1. Nowicki Remigiusz
  2. Kowal Grzegorz

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (1)

  1. Gocaliński Krzysztof

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Tokarz Kamil
  2. Hadzik Patrycja
  3. Figas Bogdan

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Pachana Justyna
  2. Ptaszek Grzegorz

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Pomorskie (3)

  1. Minciukowski Jakub
  2. Wroński Wojciech
  3. Beńko Bartłomiej

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Borkowski Paweł
  2. Mazur Anna

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Kaczmarski Bartosz

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Kaczmarek Anna
  2. Kaczmarek Hubert
  3. Garczarek Aleksander
  4. Oborska Sara
  5. Kupś Adam
  6. Strzelecki Hubert

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Byczyk Andrzej
  2. Walencik Krzysztof

 

Dodatkowa lista osób zakwalifikowanych do XVIII OKSM "O Róg Wojskiego" - Kraków 2013


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001) KSM
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005) KSM
  3. Tomasz Szrama (2000) KSM
  4. Piotr Kasprzyk (2002) KSM
  5. Paweł Strawa (2003) KSM
  6. Łukasz Sikora (2006) KSM
  7. Natalia Hamczyk (2007) KSM
  8. Karol Kroskowski (2008, 2009, 2010) KSM
  9. Adam Jażdżewski (2011) KSM
  10. Marcin Nowak (2012) KSM

 

Rzeszów 2012 XVII OKSM „O Róg Wojskiego”

  • zwycięzca kl. B –  Justyna Stępień KSM
  • zwycięzca kl. C –  Hubert Keller KSM

 

Czas wykonania: 0.022 sekund